Computer

Bezig met de computer in de bibliotheek

Waarom?
Wie moeite heeft met lezen of schrijven of het moeilijk vindt met de computer te werken, heeft steeds meer problemen in het dagelijks leven.

Bijvoorbeeld
Een verhuizing doorgeven, een aanvraag doen, het gaat allemaal via de computer. Ook een aankoop doen en betalen zal steeds vaker alleen via internet kunnen.

Wat ga je doen?
Informatie aanvragen via internet, een mail versturen, een online formulier invullen; je kunt het allemaal leren in de bibliotheek. Vertel waar je moeite mee hebt. En wij leren het je!

Je kunt gewoon een keer binnenlopen.

Spreekuren Vrijwilliger aanwezig op: Contact
Akkrum dinsdag 10.00 - 12.00 uur woensdag 19.00 - 21.00 uur 0566 - 651392 of mail naar: akkrum@bmf.nl
Balk alleen op afspraak 0514 - 602355 of mail naar: balk@bmf.nl
Bolsward maandag 14.00 - 16.30 uur i.v.m. corona niet op woensdag 0515 - 572880 of mail naar: bolsward@bmf.nl
Heerenveen dinsdag 10.00 - 12.00 uur donderdag 18.30 - 20.00 uur 0513 - 626675 of mail naar: heerenveen@bmf.nl
Joure dinsdag 14.00 - 16.30 uur 0513 - 412086 of mail naar: joure@bmf.nl
Jubbega alleen op afspraak 0516 - 462424 of mail naar: jubbega@bmf.nl
Koudum alleen op afspraak 0514 - 700228 of mail naar: koudum@bmf.nl
Lemmer donderdag 14.00 - 16.00 uur 0514 - 561474 of mail naar: lemmer@bmf.nl
Makkum voorlopig geen Digi-Taalhuis 0515 - 231385 of mail naar: makkum@bmf.nl
Sneek dinsdag 13.30 - 16.00 uur donderdag 13.30 - 16.00 uur 0515 - 435240 of mail naar: sneek@bmf.nl
donderdag 18.00 - 19.30 uur
Wommels woensdag 12.30 - 15.00 uur 0515 - 332000 of mail naar: wommels@bmf.nl
Workum vrijdag 14.00 - 16.30 uur 0515 - 541623 of mail naar: workum@bmf.nl

Klik & Tik

Naar de cursus Klik & Tik

Moeite om de weg te vinden op internet? Klik & Tik helpt je op weg.

DigiSterker

Gratis cursus - Werken met de elektronische overheid.

Digitaal Café & SeniorWeb

Baar digitaal-café & senirweb

Digitale Café's i.s.m. SeniorWeb en inloopspreekuren van SeniorWeb.


Taalvrijwilliger, iets voor jou?

Je helpt mensen één op één of in kleine groepjes om beter te leren lezen, schijven, rekenen of met de computer te werken.

Doe de check

Cursus van Stichting Lezen en Schrijven

Iedere taalvrijwilliger krijgt een cursus aangeboden en werkt onder de hoede van de bibliotheek.

Naar Lezen en Schrijven